Careers

SCANDIVAC ir strauji augošs uzņēmums, kura ražotās iekārtas tiek eksportētas uz Eiropu, Lielbritāniju, ASV un Āziju. Mēs konstruējam, ražojam un pārdodam iekārtas, kuru pieprasījums pasaulē aug gadu no gada. Lai turpinātu uzņēmuma izaugsmi, mēs aicinām darbā sekojošus darbiniekus:

Starptautisko Partneru piesaistes vadītāju

Pievienojies SCANDIVAC komandai!

Atrašanās vieta: Latvija

Tava nākotnes loma:

  • Piedalīties un pārstāvēt uzņēmumu starptautiskās izstādēs un tikties ar klientiem
  • Izveidot attiecības ar iespējamiem vietējiem un starptautiskiem partneriem
  • Analizēt esošo un jauno tirgus potenciālu
  • Uzsākt un uzturēt sarunas ar partneriem par potenciālu klientu piesaisti
  • Analizēt un iesniegt valdei visu regulāro informāciju par tirgu un produktiem

Uzņēmums novērtēs:

  • Starptautiskās pārdošanas un / vai mārketinga pieredzi
  • Biznesa partneru attiecību pārvaldības pieredzi
  • Padziļinātas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
  • Analītisku prātu, augstus ētikas standartus un pašmotivāciju
  • Fokusu uz biznesa kontaktu dibināšanu
  • Spēju plānot un organizēt savus ikdienas darbus
  • Ļoti augstas profesionālās spējas un personīgo enerģiju

Kas Tevi sagaida:

No SCANDIVAC puses mēs piedāvājam daudz-pakāpju atbalstu, lielisku motivācijas kompensāciju un neierobežotas iespējas veidot profesionālu vispasaules kontaktu loku, pamatojoties uz stabilu un uzticamu sadarbību ar mūsu partneriem.

Pieteikšanās termiņš: 2018. gada 30. oktobris.

Ja jūs atbilstat šiem kritērijiem un esat gatavs izaicinājumam, lūdzu, iesniedziet savu pieteikumu tiešsaistē: https://jobs.talentor.com/job/92301/.

Eksporta tirdzniecības vadītāja palīgu

Darba pienākumi:

  • Iekārtu pārdošanas piedāvājumu sagatavošana;
  • Pircēju pieprasīto iekārtu specifikācijas pārbaude;
  • Palīdzība pārdošanas vadītājam iekārtu pārdošanas procesā;
  • Pārdošanas dokumentācijas sagatavošana;
  • Pārdošanas procesa dokumentācijas uzlabošana;
  • Ierosinājumu sniegšana par iekārtu uzlabošanu.

Prasības pretendentam:

  • Precizitāte un darba organizēšanas prasmes;
  • Ātri uztvert jaunas lietas un vēlme uzlabot darbu;
  • Labas angļu un krievu valodas zināšanas;
  • Spējīgs strādāt kolektīvā;
  • Augstas darba spējas ;
  • Spējīgs kontaktēties un saprast dažādu tautību klientus un sadarbības partnerus;
  • Zināšanas par termoformēšanas tipa iekārtām tiks uzskatītas par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu ražošanas uzņēmumā, kura produkcija tiek eksportēta;
  • Izaugsmes iespējas pārdošanas komandā;
  • Labu darba atalgojumu;
  • Modernus biroja apstākļus.

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „Eksporta tirdzniecības vadītāja palīgu ” līdz 2018. gada 30. septembrim, tālr. +371 63923813, e-pasta adrese: info@scandivac.com.

Darba laiks: Pilna slodze
Darba vieta: Plieņciema iela 16, Mārupes novads

Iepakošanas iekārtu montētāju

  • Pārtikas produktu iepakošanas iekārtu montāža;
  • Ar iekārtu montāžu saistītu tehnisko risinājumu izgatavošana.

Darba prasības:

  • Iepriekšeja pieredze rūpniecisko iekārtu montāžas un atslēdznieka amatā;
  • Spēja lasīt detaļu rasējumus;
  • Precizitāte, iniciatīva, augsta atbildības sajūta, spēja strādāt komandā;
  • Izpratne par detaļu sagatavošanu un apstrādi, tehnoloģisko iekārtu iespējām.

Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu, ieguldījumam atbilstošu atalgojumu;
  • Stabilu, dinamisku un interesantu darbu;
  • Atsaucīgu kolektīvu;
  • Labus darba apstākļus.

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi “Iepakošanas iekārtu montētājs/-a” uz e-pasta adresi: info@scandivac.com, tālr. +371 63923813.

Mašīnbūves konstruktoru/-i

  • Projektēšanas darbi (detaļu un iekārtu mezglu konstruēšana);
  • Ražošanas tehnoloģijas sastādīšana;
  • Ražošanas procesu plānošana un uzraudzīšana;
  • Projekta izmaksu un darba apjoma analīze.

  • Izglītība saistībā ar mašīnbūves konstruēšanu vai projektēšanu;
  • Vēlme strādāt pastāvīgi un radoši domāt;
  • Pieredze darbā ar 3D projektēšanas programmu (piemēram, Solidworks, Solid Edge);
  • OBLIGĀTAS labas angļu valodas zināšanas;
  • Augstas darba spējas, precizitāte un atbildība.

Piedāvājam:

  • Labu atalgojumu;
  • Karjeras iespējas;
  • Profesionālu scācību.

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „Mašīnbūves konstruktors” uz e-pasta adresi: info@scandivac.com